Kompleksowa usługa Web / 12. Indywidualistyczny plan rozwoju strony internetowej

Поделиться

Posiadanie strony internetowej jest niezbędne w każdym biznesie. Istnieje mnóstwo wykonawców oraz różnego rodzaju agencji digitalowych. Niektórzy wykonują dokładnie tyle, ile zostało im zlecone i ani grama więcej, preferują nie wyrażać swojej opinii zawodowej, podczas gdy inni oferują najbardziej marginalne lub bezużyteczne dla projektu usługi. Spora część wykonawców na rynku to pseudo profesjonaliści, którzy świadczą usługi na przeciętnym poziomie, a o obsłudze czy wsparciu w ogóle nie ma mowy. Nie mówiąc już o współpracy studiów lub wykonawców, będących konkurentami. Praca, w tym wypadku, staje się wojną

Reprezentujemy odmienne podejście, u podstaw którego leżą wyniki w postaci wymiernych wskaźników – odwiedzający, zainteresowanie, zwiększenie sprzedaży. Zrzeszając w zespole specjalistów, proponujemy optymalny plan pracy, indywidualnie opracowany dla projektu na podstawie szerokiego spektrum usług:

Ogólny plan pracy

Ustalamy Twoje życzenia i wyznaczamy to, co uważasz za osiągnięcie rezultatu. Analizujemy niszę, sporządzamy plan prac, wyceniamy i dzielimy na 12 równych miesięcznych opłat. Następnie zawierana jest jednolita umowa, w której zawarte są wyniki, terminy, wartość, kalendarzowy plan prac i gwarancje.

Taka metoda rozwiązuje praktycznie wszystkie problemy wynikające w związku z ustaleniem odpowiednich celów i planowaniem pracy nad stroną internetową, poszukiwaniem wykonawców i współpracą z nimi, kontrolą i sprawozdawczością oraz finansowaniem.

To jest główny cel naszego projektu – połączyć cały kompleks niezbędnych prac w jedną całość, realizowaną przez jeden zespół, aby uzyskać doskonały rezultat, odpowiadający prognozom i oczekiwaniom, w konkretnym terminie. Być na bieżąco z każdym etapem prac i jego rezultatami, uzyskać dokładnie to, co trzeba – sprzedaż, zainteresowanie, uznanie kompetentności, popularność.

Nasze przewagi konkurencyjne

 • Szeroki zakres prac
 • Widoczny efekt już w pierwszym miesiącu
 • Pełna kontrola jakości
 • Prognozowany rezultat
 • Dostęp do analityki i statystyki
 • Terminowa reakcja na powstałe problemy
 • Szybki kontakt zwrotny
 • Brak tracenia czasu w komunikacji z wykonawcami i rozwiązywaniu ich konfliktów
 • Łatwość uzyskiwania raportów na dowolnym etapie realizacji planu
 • Menedżer personalny projektu
 • Optymalna wartość w dostępnej formie

Warunki współpracy

Wkładając serce w naszą pracę, realizujemy dowolne postawione nam zadania, jesteśmy nastawieni wyłącznie na rezultaty. W związku z tym nie dopuszczamy skracania planu prac na szkodę wyniku, ponieważ odpowiadamy za niego.

Tworzymy plan prac na rok z kilkoma wariantami budżetu. Podpisujemy umowę i po pierwszej opłacie przystępujemy do realizacji planu. Comiesięcznie i 2 razy na życzenie otrzymujesz szczegółowe raporty o wykonanej pracy. Co 6 miesięcy podsumowujemy półrocze, analizujemy i wprowadzamy korekty do strategii promocji.

Расчет стоимости услуги ВЕБ / 12

Данный запрос бесплатен и ни к чему Вас не обязывает. Заполняйте те поля, что считаете нужным заполнить, но не забывайте, чем полнее ваш бриф, тем точнее оценка.

Ваши контактные данные не будут использованы ни в каких целях, кроме контакта менеджера с Вами. Убедительная просьба заполнить форму контактов настоящими данными, так как в случае уточнения каких либо моментов, менеджер свяжется с Вами по телефону (если он указан) или по почте, а предложение с ценой будет отправлено по почте. Спасибо за понимание.

Вводные данные

Что требуется

Поддержка

Поисковое продвижение

Реклама

Дополнительные опции

Задайте свой вопрос

Мы всегда на связи, ответим развернуто и прозрачно.